Archiv novinek

5.1.2023DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 27. A 28. LEDNA 2023

Akce je určena žákům ZŠ, jejich rodičům, výchovným poradcům a široké veřejnosti. Den otevřených dveří se uskuteční ve školní jídelně. Zájemci si budou moci vyzkoušet základní dovednosti zedníka, strojaře, pekaře, kuchaře, malíře, pečovatele, truhláře, cukráře, knihaře a získají informace o studiu na praktické škole. Získáte zde veškeré informace o studiu v naší škole, budete mít možnost individuální konzultací s učiteli teoretického i odborného vyučování z jednotlivých oborů. Bude možné si prohlédnout práce a výrobky našich žáků. Po oba dny bude možné si prohlédnout i domov mládeže. TĚŠÍME SE NA VÁS!
Celý článek Skrýt článek

14.11.2022Hovorové hodiny

13.11.2022Soutěž na SŠ a ZŠ Sluneční Hostinné pro dřevoobory a stravovací a ubytovací služby s názvem „Nechodím sem zbytečně“.

Soutěž na SŠ a ZŠ Sluneční Hostinné pro dřevoobory a stravovací a ubytovací služby s názvem „Nechodím sem zbytečně“. Naši žáci oboru Truhlářská a čalounická výroba a oboru Stravovací a ubytovací služby se zúčastnili již jedenáctého ročníku soutěže s výstižným názvem „Nechodím sem zbytečně“, kterou pořádá spřátelená škola SŠ a ZŠ Sluneční ve městě Hostinné. Pořádající škola měla, jako vždy, vše pečlivě připravené a organizačně i materiálově zajištěné. Truhláři – soutěžilo 17 dvojic žáků. Každá dvojice na začátek soutěžního dne vypracovala teoretický test, který se skládal ze dvaceti otázek. Na tuto část byla časová dotace 30minut. Poté následovala praktická část, ve které zhotovovali výrobek z dubového dřeva, a to polici. Naši žáci se umístili uprostřed výsledkového pořadí. Rozhodně ostudu neudělali a soutěžili s nadšením a elánem. Kuchaři – soutěžili čtyři dvojice žáků. Také zde čekal na soutěžní dvojici nejprve test z teoretických znalostí a hned následovala praktická část. Připravovali dva pokrmy, bramborový salát a jablečný závin. Naše kuchařky zabodovaly a u jednoho pokrmu skončily na výborném druhém místě a u pokrmu číslo dvě dokonce na místě prvním. Všichni soutěžící, Špreňarová Tereza, Horáčková Tereza, Valášek Vojtěch, Petr Štěpán a Stanislav Vlček reprezentovali naší školu výborně, rozhodně se nemají za co stydět. Cíl soutěže, vyhledávání talentů, soutěživou formou prověřit teoretické znalosti i praktické dovednosti a spolupráci v týmu byl jistě naplněn. Žáci získali další zkušenosti, mohli porovnat své znalosti a dovednosti s jinými žáky. Děkujeme SŠ a ZŠ Sluneční Hostinné, za pozvání a těšíme se na další spolupráci mezi oběma školami. Zvláště bychom rádi poděkovali panu Karlovi Musilovi, který je hlavním iniciátorem a organizátorem celé soutěže, ale také ostatním pedagogickým pracovníkům spřátelené školy. Za OU a prš Brno Mgr. Zdeněk Staroba, Mgr. Jaroslava Krahulová, Mgr. Petr Souček
Celý článek Skrýt článek

21.10.2022DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Akce je určena žákům ZŠ, jejich rodičům, výchovným poradcům a široké veřejnosti. Po celý den bude možné si prohlédnout dílny a učebny jednotlivých oborů. Zájemci si budou moci vyzkoušet základní dovednosti zedníka, strojaře, pekaře, kuchaře, malíře, pečovatele, truhláře, cukráře, knihaře a prohlédnout si naši praktickou školu. Získáte veškeré informace o studiu na naší škole, budete mít možnost individuální konzultace s učiteli teoretického i odborného vyučování. Představíme vám projekty školy a zahraniční stáže pro žáky. Projdete si školu a podíváte se na domov mládeže. Uvidíte naše žáky ve výuce i při práci v dílnách a můžete ochutnat i některé jejich výrobky. Pro lepší organizaci prosíme větší skupiny o časové upřesnění vaší návštěvy emailem: sekretariat@oupslomena.cz
Celý článek Skrýt článek

21.9.2022Ředitelské volno

25.8.2022ISIC karta od září povinná pro všechny žáky

Karta bude od září nutná k prokazování totožnosti žáka ve škole, pro vstup do budovy školy, objednávání obědů. Katu je možné využít na slevy na knihy, koncerty, permanentky, muzea, …
Celý článek Skrýt článek

22.8.2022Informace k zahájení školního roku 2022/2023

Zahájení školního roku 2022/2023 Školní rok bude pro všechny ročníky zahájen 1. září 2022 v 8.00 hod. 1. ročníky Žáci prvních ročníků budou mít sraz od 7:45 hod. před budovou školy, kde budou stanoviště podle oborů. Spolu s třídním učitelem v 8.00 hodin odejdou do třídy, kde se dozví všechny informace. 2. a 3. ročníky Žáci zahájí nový školní rok ve třídách v 8:00 hod. Organizace vyučování: • 1. září - výuka 8:00 – 10:00 hod. • 2. září - výuka 8:00 – 11:30 hod. dle rozvrhu.
Celý článek Skrýt článek

22.8.2022Informace po žáky a zákonné zástupce - studijní oddělení

Veškerá potvrzení i průkazky budou žákům vydány a potvrzeny až v termínu od 1. září 2022!
Celý článek Skrýt článek

15.2.2022DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

10.1.2022Zrušení dne otevřených dveří 15.1.2022

16.12.2021Ředitelské volno

16.11.2021Zrušení dne otevřených dveří 2.12.2021

11.11.2021Naši žáci pomáhají s opravami domova mládeže ISŠ v Hodoníně

Naši žáci se zapojili do oprav pokojů, chodeb a společenských místností domova mládeže v Hodoníně. Pomoc jsme nabídli hodonínské škole po zhlédnutí televizních reportáží z poničené oblasti. Škola přijala naší iniciativu, a tím vznikla spolupráce mezi oběma školami podobného zaměření. Sami žáci se do akce vrhli s nadšením a svým pozitivním přístupem při práci, pod vedením učitele odborného výcviku, zkrášlují vnitřní plochy budovy. Mají radost z dobře a kvalitně provedené práce. https://itvs24.cz/hodonin/vymalovat-po-tornadu-pomahaji-studenti-z-brna Za OU a prš Brno vypracoval vedoucí učitel oboru Malířské a natěračské práce Mgr. Zdeněk Staroba.
Celý článek Skrýt článek

14.10.2021Upozornění - karty ISIC a sleva na jízdném - Důležité!

Upozorňujeme žáky, kteří mají starou kartu ISIC, která má platnost do prosince roku 2021 že DpmB neuznává tuto kartu jako doklad potvrzení o studiu. Karta platí pouze na slevy na různé vstupy a akce. Pokud žáci potřebují kartu pro slevu na jízdném, je potřeba si u p. Opletalové podat novou žádost o ISIC kartu. V pondělí 18. 10. 2021 se bude posílat hromadně další žádost o karty.
Celý článek Skrýt článek

13.9.2021Pro ISIC nově na studijním oddělení...

Vážení žáci, vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje studium na naší škole, ale rovněž funguje jako mezinárodně uznávaný doklad studenta, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako průkaz využitelný pro zhruba 2.000 různých slev a výhod v ČR. ISIC je také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí bude ISIC uznán na více než sto dvaceti pěti tisících místech. Co přináší ISIC vydaný přes naši školu? • Je oficiálním průkazem studenta naší školy. • Mnohými institucemi je uznáván jako plnohodnotné potvrzení o studiu (např. městské dopravní podniky). • Školní ISIC si není nutné každý rok pořizovat znovu – vydaný průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia; licence ISIC je však platná pouze od září do konce následujícího kalendářního roku (16 měsíců), po roce se následně student může rozhodnout, zda si zakoupí známku prodlužující platnost, kterou získá pouze ve škole. • Školní ISIC je levnější! o Prvotní pořízení průkazu stojí 290 Kč o Cena prodloužení v dalších letech je pouze 180 Kč o V případě ztráty či zničení vystavujeme duplikát za 110 Kč (ISIC v běžné distribuci stojí 350 Kč každý rok) Co přináší ISIC? • Platnost ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě. • Slevy a výhody v dopravě: státem dotovaná sleva na jízdné ve vlacích a autobusech po celé ČR ve výši 75 %, MHD nejen v krajských městech. • Možnost zřízení speciálního celoroční cestovní pojištění UNIQA. • Slevy na více než 2.000 místech v ČR: o při nákupech, stravování a vzdělávání, v internetových obchodech o na vstupném na festivaly, akce, do klubů o na permanentky v lyžařských areálech o speciální studentský mobilní tarif od Vodafone o při cestování – letenky, autobusové a vlakové jízdenky o na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek o při ubytování v hotelech, kempech a ubytovnách NEPŘEHLÉDNĚTE: Jak si ISIC objednat? Agendu ISIC na naší škole řeší pan/paní Opletalová, studijní oddělení. Žádost o vydání průkazu, kterou si vyzvednete na studijním oddělení nebo u třídního učitele, prosím vyplňte, podepište a předejte uvedené kontaktní osobě společně s poplatkem 290 Kč, nejpozději do 17.září 2021. Fotografie bude pořízena ve škole. Hotový průkaz bude studentům vydán ve škole během září 2021. Děkuji. Mgr. Soňa Řehůřková Ředitelka školy
Celý článek Skrýt článek

26.8.2021Informace k 1. září 2021

Zdravím všechny žáky a rodiče po prázdninách. Prosím přečtěte pozorně informace o novém školním roce. 1) Žáci přijdou 1.9.2021 do školy a všichni budou od 8 – 10 hod. se svými třídními učiteli. 2) Žáci se budou testovat podle pokynů MŠMT – 1.9., 6.9., 9.9. školními testy. 3) Testovat se nebudou žáci kteří - mají 14 dní od ukončení očkování ( doloží certifikát- aplikace nebo v tištěné podobě) prodělali Covid + 180 dní ochranné lhůta (doloží prodělaný Covid) donesou si potvrzení o negativním testu z odběrového místa (Ag test ne starší 72 hod., PCR test ne starší 7 dnů) žáci, kteří se neotestují, budou mít celý den ve všech prostorách školy nasazený respirátor. 4) Třídní učitel pošle žákům informace, kde budou žáci 1.9.2021. 5) Ve všech společných prostorech školy budou mít všichni nasazeny respirátory. 6) Ve škole se pořád dodržují zvýšená hygienická opatření (desinfekce, rozestupy, větrání …).
Celý článek Skrýt článek

4.6.2021Bylo vyhlášeno 2. kolo přijímacího řízení

28.5.2021Počty volných míst pro druhé kolo budou zveřejněny 3.6.2021

19.5.2021Výsledky přijímacího řízení

21.4.2021Ubytování od 26.04.2021

18.4.2021Nové info k výuce od 19. dubna 2021 viz sekce Informace pro žáky!

18.4.2021Mimořádné opatření platné od pondělí 19. 04. 2021

26.2.2021Nové informace distanční výuce platné od 1. 3. 2021

8.1.2021Nové informace k distanční výuce

Dle vládního opatření se stále zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole do 22. 1. 2021.

Nadále je možné si domluvit individuální konzultaci ( jeden žák a jeden pedagogický pracovník). 

Pro další nové informace sledujte prosím systém Edookit a www. stránky školy.

Celý článek Skrýt článek

28.12.2020Informace k 4. 1. 2021

dle nařízení vlády a MŠMT je žákům od 4.1.2021 do 10.1.2021

zakázána přítomnost ve škole.

Mohou probíhat jen individuální hodiny 1+1 (jeden učitel – jeden žák)

vždy za dodržení přísných pravidel ( rouška, desinfekce, rozestupy).

Pokud máte zájem, kontaktujte svého třídního učitele.

Sledujte prosím Edookit pro nové informace.

 

 

Celý článek Skrýt článek

22.12.2020Vánoční přání

Krásné vánoce a šťastný nový rok,

hodně pohody, zdraví a spokojenosti,

osobních i pracovních úspěchů

Vám přeje za vedení OU a prš

 

Mgr. Soňa Řehůřková

ředitelka školy

Celý článek Skrýt článek

4.12.2020Informace pro žáky 1. a 2. ročníků

Od 7.12.2020 se může do školy prezenčně vrátit další část žáků:

 informace o tom, kdo půjde do školy se dozví žáci od třídních učitelů,

-        3. ročníky beze změny,

-        odborné výcviky podle rozvrhu

-        teoretická výuka v týdnu od 7.12. – 11.12. jen třídy PP1, PPc1,PS1, PS2, PV1, SUS1

-        ostatní třídy, které mají v rozvrhu teoretickou výuku pokračují v distanční výuce,

Platí nošení roušek ( žáci 2 roušky na den) desinfekce ,rozestupy, žáci neopouštějí svoje patra během výuky.

Celý článek Skrýt článek

20.11.2020Informace pro žáky od středy 25. listopadu

Od 25. listopadu 2020

bude dle nařízení MŠMT opět zahájena prezenční výuka závěrečných ročníků.
Výuka bude realizována od 8:00 hod. do 12:30 hod.
Taktéž bude zahájen odborný výcvik i pro 1. a 2. ročníky dle rozvrhu.
Výuka bude probíhat za dodržování přísných hygienických předpisů.
(Používání dezinfekce, dodržování rozestupů, pravidelné větrání dílen i tříd, žáci musí mít s sebou 2 roušky na den).
 Prosíme, sledujte aktuální informace na našich www stránkách a také v systému Edookit.
 
Celý článek Skrýt článek

20.11.2020Od středy 25.11.2020 je DOMOV MLÁDEŽE opět v provozu.

Od středy 25.11.2020 je DOMOV MLÁDEŽE  opět v provozu.

Příjezdový den je úterý 24.11.2020 od 17 hod.

Platba za ubytování v měsíci listopadu 2020 se nebude účtovat.

Mimořádná pravidla provozu pro DM:

1. Vstup do DM je povolen pouze ubytovaným.

2. Každý ubytovaný musí mít na den minimálně dvě roušky, které nosí ve společných prostorách.

3. Vzájemné návštěvy ubytovaných mezi patry (mimo zájmovou činnost) jsou zakázány.

4. Žák je povinen dodržovat hygienická pravidla – používat při mytí rukou desinfekci a jednorázové papírové ručníky.

5. Pokud ubytovaný žák vykazuje některý z možných příznaků COVID – 19 (horečka, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce) musí opustit budovu DM v co nejkratším možném čase.

 

Celý článek Skrýt článek

26.10.2020Z důvodu karantény je od 2.11. do 13.11. 2020 uzavřena školní kuchyně a jídelna.

15.10.2020Úřední hodiny - studijní oddělení

Úřední hodiny:

Pondělí, středa od 8:00 do 12:00 hod.

Nebo po telefonické domluvě. tel. č. 545 128 734

Celý článek Skrýt článek

13.10.2020Mimořádné opatření platné od středy 14. 10. 2020

Ÿ   od 14.10.2020 se zakazuje přítomnost všech žáků ve škole,

Ÿ   nebude probíhat ani odborný výcvik,

Ÿ   všichni žáci přechází na distanční výuku, sledujte prosím náš školní systém Edookit,

Ÿ   od 26. – 30.10.2020 jsou prodloužené podzimní prázdniny,

Ÿ   o návratu žáků do školy Vás budeme informovat podle aktuální epidemiologické situace.

 

Mgr. Eva LEBEDOVÁ

zástupkyně ředitelky

pro teoretické a praktické vyučování

OU a prš Brno, příspěvková organizace

Brno 617 00

Celý článek Skrýt článek

1.10.2020Mimořádné opatření platné od pondělí 5. 10. 2020

Na základě mimořádného opatření s účinností od 5.10.2020 do 18.10.2020
se zakazuje přítomnost žáků ve školách s výjimkou praktického vyučování.
To znamená, že do školy příští týden přijdou žáci, kteří mají v rozvrhu odborný výcvik.
Ten bude probíhat dle nastavených hygienických pravidel (roušky, desinfekce, atd.)
Odborný výcvik bude od 8.00 do 13.30 hod.
Pokud mají žáci v rozvrhu teoretické vyučování jejich výuka bude probíhat distančním způsobem,
proto doporučujeme sledovat náš školní systém Edookit. Distanční výuka je pro žáky povinná
a pokud se jí žák nebude účastnit může mít neomluvenou absenci nebo může být hodnocen nedostatečně.
O dalším postupu Vás budeme informovat.

Mgr. Eva LEBEDOVÁ
zástupkyně ředitelky
pro teoretické a praktické vyučování

Celý článek Skrýt článek

23.9.2020Mimořádné ředitelské volno v pátek dne 25. 09. 2020

Na doporučení nového ministra zdravotnictví Romana Prymuly,

ředitelka školy vyhlašuje na pátek 25.09.2020 mimořádné ředitelské volno.

 

Celý článek Skrýt článek

17.9.2020Nové nařízení vlády ČR

Je nutné aby si žáci do výuky nosili minimálně dvě roušky. 

 

 

 
Celý článek Skrýt článek

7.9.2020Nové nařízení ředitelky školy

Vzhledem k velkému nárůstu počtu nakažených osob v ČR,

ŘEDITELKA ŠKOLY NAŘIZUJE OD 8.9. 2020 NOŠENÍ ROUŠEK VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH ŠKOLY.

Toto nařízení se vztahuje na všechny žáky a pedagogické pracovníky školy.

V hodině si mohou všichni roušku sundat. V odborném výcviku při dodržení doporučené vzdálenosti mohou být žáci také bez roušky.

Bohužel se k tomuto  kroku musí přistoupit, protože žáci nedodržují doporučená hygienická opatření při pohybu ve škole! 

Opatření se vztahuje i na prostory jídelny.

 

 

Celý článek Skrýt článek

4.9.2020Informace o onemocnění COVID - 19

Vážení rodiče a žáci.

S ohledem na stávající situaci  v souvislosti  s onemocněním Covid-19

Vás informujeme o dodržování platného postupu podle KHS.

-              Žák, který bude mít příznaky ( teplota, kašel, respirační potíže….) již u příchodu do školy, nebude vpuštěn do školy.

-              Při podezření v průběhu  výuky si  neplnoletý  žák okamžitě nasadí roušku a bude umístěn do izolované místnosti.

-              Budou kontaktováni zákonní zástupci, kteří jsou povinni si dítě bezodkladně vyzvednout.

-              Plnoletý žák si okamžitě nasadí roušku a opouští školu a řeší se svým praktickým lékařem.

-              Při podezření na nákazu v rodině nebo blízkém okolí žáka, kontaktujte prosím třídního učitele a žáka z výuky omluvte.

Proto Vás žádáme, aby žáci měli s sebou roušku pro tyto případy.

POKUD MÁ ŽÁK PŘÍZNAKY NEMOCI, NEPOSÍLEJTE HO PROSÍM DO ŠKOLY, STEJNĚ BUDE ODESLÁN DOMŮ!

Neustále dětem opakujte hygienické zásady, časté umývání rukou, doporučený odstup atd.

Ve všech třídách i u vchodu jsou desinfekce.

Děkujeme za dodržování těchto opatření a pravidel.

 

Mgr. Eva Lebedová

zástupkyně pro teoretické a praktické vyučování

Celý článek Skrýt článek

2.9.2020INFORMACE O ZMĚNÁCH VE STRAVOVÁNÍ - od 7.9.2020

25.8.2020Zahájení nového školního roku 2020/2021

15.5.2020Informace pro žáky 1. a 2. ročníků

Vážení rodiče, zákonní zástupci a milí žáci,                                                            

oznamujeme Vám, že od června 2020 může pro žáky nekončících ročníků probíhat v omezené míře odborný výcvik za dodržení stanovených hygienických podmínek. Teoretická výuka nebude probíhat, možné budou pouze třídnické hodiny a konzultace pro doplnění známek za 2. pololetí.   

 Na naší škole bychom chtěli začít s odborným výcvikem od 9. června 2020. Abychom všechno dobře organizačně připravili, potřebujeme znát Váš zájem. Proto žádáme o potvrzení třídnímu učiteli do 31. května 2020. 

Děkujeme.

S případnými dalšími dotazy se obracejte na:                                                                         

Mgr. Eva Lebedová, zástupce ředitele pro teoretické a praktické vyučování                                           

 t.č.: 731 181 640, email:lebedova@oupslomena.cz

Celý článek Skrýt článek

6.5.2020Informace pro žáky 3. ročníků

6.5.2020Informace pro žáky 1. a 2. ročníků

Celý článek Skrýt článek

15.4.2020Ubytování pro VŠ

10.3.2020Mimořádné opatření, zrušení výuky ve škole

17.1.2020Setkání mladých malířů

Bližší informace zde

Celý článek Skrýt článek

18.12.2019PF 2020

9.12.2019Volné pracovní místo - učitel/ ka matematiky od září 2020

17.10.2019Den otevřených dveří 20. 11. 2019 od 9:00 do 17:00 hod.

V rámci dne otevřených dveří bude možné si prohlédnout celý areál školy včetně odborných učeben a dílen, posilovny, jídelny i domov mládeže. Bude možné si vyzkoušet práci se dřevem, stavebním materiálem, jednoduché knihařské dovednosti, upléct vánočku, ochutnat výrobky žáků, vyzkušet si práce malíře - natěrače, automontážníka a mnoho dalších čiností. Pomůžeme vám s výběrem vhodného oboru. Bude možné si popovídat s vyučujícími a s žáky o studiu v naší škole. Zároveň budeme prezentovat práce našich žáků v rámci programů ERASMUS+ a POLYGRAM. Přijdte nás navštívit. Těšíme se na vás!  U nás tě bude škola bavit a v životě se neztratíš ! Začni u nás svoji budoucnost !

Celý článek Skrýt článek

17.10.2019Hovorové hodiny s rodiči 19.11.2019 od 14:00 - 17:00 hod.

11.10.2019Podzimní prázdniny + ředitelské volno

Dne 28. 10. 2019 - Státní svátek.

Ve dnech 29. 10. - 30. 10. 2019 podzimní prázdniny.

Ve dnech 31. 10. - 1. 11. 2019 vyhlásila ředitelka školy  ředitelské volno. Vyučování je pro tyto dny zrušeno.

Školní vyučování bude obnoveno v pondělí 4. 11. 2019

Celý článek Skrýt článek

7.11.2018Výsledky turnaje v malé kopané

Celý článek Skrýt článek

8.10.2018Individuální poradenství pro jednotlivce rodiče i pedagogy

Celý článek Skrýt článek

2.10.2018Nenech to být!

Necítí se někdo ve třídě dobře, nebo mu je ubližováno? Díky této stránce můžeš bez žalování napsat osobám na škole, které mu určitě pomohou. Navíc se nikdo nedozví, že jsi jim to řekl zrovna ty.

Celý článek Skrýt článek

22.12.2017Docházkový čipový systém

Žáci, kteří nemají obědové čipy, si je v průběhu ledna pořídí oproti vratné záloze 100 Kč (dle pokynů třídních učitelů)

Celý článek Skrýt článek

24.11.2017Kurz přípravy kávy

1.9.2017Hledáme kvalifikovaného učitele/ku pro obor knihařské práce

Bližší informace u ředitele školy.

Celý článek Skrýt článek

21.1.201655. výročí založení školy

22.4.2015Nově nabízený učební obor

Sdělujem Vám, že s platností od 1.9.2015 dochází k rozšířění nabídky učebních oborů.

Nově lze studovat dvouletý učební obor 29-51-E/02 Potravinářské práce - pečivářské a cukrovinkářské práce. Žáci v tomto oboru získají vědomosti a dovednosti o práci v pekárně a cukrárně. Tento obor je ukončen závěrečnou zkouškou a žáci získají výuční list. Pro přijetí na tento obor není nutné vyšetření z PPP nebo SPC.

V případě zájmu o obor nebo o další informace kontaktuje zást. ředitele Mgr. Marii Šebelovou.

 

Celý článek Skrýt článek

0.0.0000DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

0.0.0000DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Celý článek Skrýt článek Celý článek Skrýt článek Celý článek Skrýt článek